Do 31 maja trwa nabór na 16. Festiwal Filmowy NNW w Gdyni

przez Monika Tarka-Kilen

16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW do 31 maja czeka na zgłoszenia na tegoroczną edycję wydarzenia, które odbędzie się w dniach 4-7 października w Gdyni. Filmowcy, widzowie i świadkowie historii spotkają się ponownie na święcie kina opowiadającego o drogach do wolności i bohaterach, którym naszą wolność zawdzięczamy.

Organizatorzy prowadzą  nabór do Międzynarodowego Konkursu Filmów Fabularnych, Międzynarodowego Konkursu Filmów Dokumentalnych, Konkursu Dokumentów Polskich i Konkursu Reportaży Radiowych.

Zgłoszenia przyjmowane są ONLINE. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia znajdujący się na festiwalowej stronie www.festiwalnnw.pl, dołączyć link do kopii przeglądowej produkcji oraz przesłać materiały selekcyjne (trailer filmu, fotosy z filmu, zdjęcie autora) na adres mailowy konkurs@festiwalnnw.pl.

Organizatorzy zapraszają twórców, producentów, szkoły filmowe oraz dystrybutorów do zgłaszania polskich i zagranicznych filmów fabularnych oraz dokumentalnych a także reportaży radiowych do selekcji festiwalowej.

OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 31 MAJA 2024 ROKU.

Szczegółowe informacje o konkursach znajdą państwo w zakładkach poszczególnych konkursów na stronie www.festiwalnnw.pl.

Przed przesłaniem zgłoszenia prosimy o dokładne zapoznanie z REGULAMINEM, w którym zawarte są informacje dotyczące kryteriów jakie należy spełnić, aby zgłoszenie zostało zakwalifikowane.

Festiwal NNW jest bezpłatny i otwarty dla każdego. Spotkajmy się jesienią w Gdyni!

PATRONAT HONOROWY NAD 16. MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALEM FILMOWYM NNW OBJĄŁ PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PAN ANDRZEJ DUDA

ORGANIZATORAMI FESTIWALU SĄ STOWARZYSZENIE SCENA KULTURY I MIASTO GDYNIA

FESTIWAL ZOSTAŁ DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZY PROMOCJI KULTURY ORAZ JEST DOFINANSOWANY PRZEZ POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ

Polecane artykuły

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akceptuj Czytaj więcej