Warsztaty Muzyczne Letnia Pozytyvka wracają do Gorzowa

przez Administrator

Jak co roku w Gorzowie Wielkopolskim odbędą się letnie warsztaty muzyczne Pozytyvka. Będzie to świetna okazja do nabycia odpowiedniej wiedzy i podstaw do zaczęcia swojej przygody z muzyką i tworzeniem. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy.

Cykl warsztatów rozpoczął się już 26 czerwca, jednakże każde wydarzenie stanowi osobną całość i nie wymaga się uczestniczenia w poprzednich zajęciach. Najbliższe spotkanie odbędzie się 25 września w gorzowskim klubie MagnetOffOn. 2 godzinny wykład rozpocznie się o godzinie 18:00  i będzie dotyczył produkcji muzyki live oraz obsługiwania technologii hardware. Warsztaty poprowadzą słynni polscy DJ’e i producenci związani z muzyką elektroniczną, na czele z An On Bast, czyli Anną Sudą. Producentka oraz performerka z Wrocławia od wielu lat prowadzi profesjonalne wykłady oraz czynnie zajmuje się produkcją muzyki. Jej początki sięgają roku 2006 kiedy to wydała swój debiutancki album, a następnie została wybrana spośród tysięcy zgłoszeń do udziału w Red Bull Music Academy w Melbourne. Anna ma na swoim koncie osiem solowych albumów, w tym m.in. Neuroplastic Brain Fitness wydany przez jej własną wytwórnię – Ghost Kitchen. Prowadząca skupi się na podstawach tworzenia kompozycji w programach komputerowych i szczegółowo omówi elementarne zagadnienia z zakresu mixowania muzyki Hip-hop.

Serię spotkań zakończy impreza finałowa, podczas której uczestnicy warsztatów będą mogli zaprezentować nabyte umiejętności na scenie. Następnie za konsoletą stanie główna prowadząca warsztatów – An On Bast. Koncert odbędzie się 25 września o 22:00. Cena wejściówek na finał cyklu wynosi 20 zł i możną je nabyć na bramkach wejściowych klubu MagnetOffOn.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie festiwalu.

Polecane artykuły

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akceptuj Czytaj więcej