Trwa nabór na jubileuszowy XV Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW 

przez Monika Tarka-Kilen

Trwa nabór filmów fabularnych i dokumentalnych, wideoklipów i reportaży na jubileuszowy XV Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW. Do 10 czerwca 2023 roku organizator Międzynarodowego Festiwalu Filmowego NNW czeka na zgłoszenia polskich i zagranicznych filmów fabularnych oraz dokumentalnych a także wideoklipów i reportaży radiowych na XV Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW, który odbędzie się w dniach 27-30 września 2023 roku w Gdyni.

Ogłaszamy nabór produkcji poruszających tematy wolnościowe, dotyczących historii najnowszej i jej bohaterów. Zapraszamy twórców, producentów, szkoły filmowe oraz dystrybutorów do zgłaszania polskich i zagranicznych filmów fabularnych oraz dokumentalnych, wideoklipów oraz reportaży radiowych do selekcji festiwalowej.

Rok 2023 będzie dla Festiwalu Filmowego NNW wyjątkowy. Spotkamy się już po raz piętnasty na święcie kina opowiadającego o drogach do wolności i bohaterach, którym naszą wolność zawdzięczamy.

Zgłoszenia przyjmowane są w pięciu kategoriach konkursowych.

Międzynarodowy Konkurs Filmów Fabularnych

Międzynarodowy Konkurs Filmów Dokumentalnych

Konkurs Dokumentów Polskich

Konkurs Wideoklipów

Konkurs Reportaży Radiowych

Nabór zgłoszeń do wszystkich konkursów festiwalu odbywa się ONLINE. Po wejściu na stronę www.festiwalnnw.pl należy przejść do KART ZGŁOSZEŃ, wybrać odpowiednią kategorię, wypełnić formularz zgłoszenia, dołączyć link do kopii przeglądowej produkcji oraz przesłać materiały selekcyjne (trailer filmu, fotosy z filmu, zdjęcie autora) na adres mailowy konkurs@festiwalnnw.pl .

OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 10 CZERWCA 2023 ROKU.

Szczegółowe informacje o konkursach oraz formularze online znajdą Państwo w zakładkach poszczególnych konkursów na STRONIE FESTIWALU

Przed przesłaniem zgłoszenia prosimy o dokładne zapoznanie z REGULAMINEM, w którym zawarte są informacje dotyczące kryteriów jakie należy spełnić, aby zgłoszenie zostało zakwalifikowane.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich twórców do zgłaszania swoich produkcji.

Czym jest Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW?

Festiwal Filmowy NNW to wyjątkowe wydarzenie na filmowej mapie Europy kierowane do twórców oraz środowisk interesujących się najnowszą historią. To miejsce, gdzie nie tylko można obejrzeć historię na ekranie, ale gdzie można o filmach i historii dyskutować, uczestniczyć w wydarzeniach specjalnych i spotkaniach ze świadkami historii.

Co roku, w ciagu czterech festiwalowych dni, prezentowanych jest blisko sto produkcji filmowych – kina światowego, europejskiego i polskiego – ukazujących różne drogi do wolności, zarówno narodów jak i indywidualnej wolności każdego człowieka.

Festiwal NNW to także znaczące wydarzenie branżowe oferujące Master Classy, Pitching Forum, Case Study, Sesje Q and A, warsztaty scenariuszowe i filmowe.

Dopełnieniem programu Festiwalu w Gdyni są co roku bogate oferty koncertów, widowisk plenerowych, spektakli teatralnych, wernisaży, wystaw, paneli dyskusyjnych, promocji książek, spotkań z bohaterami.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW jest bezpłatny i otwarty dla każdego.

Źródło: Festiwal NNW

Polecane artykuły

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akceptuj Czytaj więcej