Charytatywne pożegnanie lata w Olsztynie

przez Administrator

Końcówka sierpnia kojarzy nam się zazwyczaj z przemijającym sezonem letnim, powrotami z urlopów i przygotowaniami do nadchodzącego roku szkolnego. Naprzeciw z propozycją wychodzą nam olsztyńskie Centrum Rekreacyjno-sportowe Ukiel wraz z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci”. W ostatni weekend wakacji przygotowano wspólne zajęcia Zumby dla mieszkańców. 

Impreza rozpocznie się w niedzielę 29 sierpnia o godzinie 12:00. Zajęcia odbędą się na boisku do koszykówki przy jeziorze Ukiel w Olsztynie. Wykwalifikowani, pełni energii instruktorzy zapewnią uczestnikom trzygodzinny maraton Zumby na świeżym powietrzu. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji spróbować latynoskiego tańca jak i doświadczonych kandydatów. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych.

Zumba to przede wszystkim możliwość aktywnego spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Co więcej, ćwiczenie tańca przynosi wiele korzyści dla organizmu, w tym m.in. wzmocnienie odporności. Będzie to świetna okazja do wspólnego, energicznego treningu.

Wydarzenie ma charakter charytatywny. Rejestracja możliwa jest poprzez stronę: https://przyszloscdladzieci.org/zumba-rejestracja/. Koszt wejściówki na warsztaty wynosi minimum 30 złotych. Opłata jest w całości darowizną na rzecz podopiecznych olsztyńskiej Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Organizacja zajmuje się finansowaniem badań, zabiegów, operacji, rehabilitacji i pobytów swoich podopiecznych w placówkach leczniczych na całym świecie. W czasie wydarzenia, w każdej chwili będzie można wesprzeć fundację u Wolontariuszy ze skarbonkami.

Inicjatywa organizowana jest przez Centrum Rekreacyjno-Sportowe “Ukiel” oraz Fundację „Przyszłość dla Dzieci”. Nie będzie to pierwsze charytatywne wydarzenie organizowane w takiej współpracy. Na początku wakacji w Olsztynie odbył się Festiwal Dmuchańców Bartbo 2021, z którego środki przeznaczone były również na ten sam cel charytatywny.

Polecane artykuły

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akceptuj Czytaj więcej