Spotkanie z Alicją Sinicką

przez Administrator

W czwartek 26 sierpnia godzinie 17:00 w Ogrodzie Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu odbędzie się spotkanie autorskie z Alicją Sinicką.

Rozmowę poprowadzi Beata Kastner. Dla zwiększenia dostępności dla osób z dysfunkcją słuchu podczas spotkania będzie obecny Tłumacz Języka Migowego. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna na profilu Facebokowym biblioteki.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Wypożyczalni Głównej Biblioteki Miejskiej przy ulicy Legionów 28.

Alicja Sinicka, urodzona 15 kwietnia 1987 w Strzelinie, to polska pisarka z Oławy, czuła i otwarta rozmówczyni, autorka bestsellerowych powieści, charakteryzujących się intrygami utkanymi z tajemnic i symboli. Zadebiutowała w 2015 roku, czytelnikom znana z serii „Oczy wilka” oraz trylogii oławskiej „Stażystka”, „Obserwatorka”, „Służąca”. Jej najnowsza książka ukazała się w maju 2021 roku i nosi tytuł „Będziesz tego żałował”, stanowi pierwszy tom cyklu „Uwikłani”.

Spotkanie jest pierwszym z pięciu zaplanowanych i organizowanych w ramach projektu „Spotkanie na żądanie – odsłona trzecia”.

Polecane artykuły

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akceptuj Czytaj więcej