Wakacyjne warsztaty historyczne dla dzieci

przez Monika Tarka-Kilen

Instytut Pamięci Narodowej i Przystanek Historia zapraszają w sierpniu na bezpłatne warsztaty historyczne dla dzieci. To nie będą nudne lekcje, ale poznawanie historii przez rozrywkę i rywalizację. Właśnie zaczęły się zapisy. IPN zaprasza na warsztaty dzieci w wieku 7–11 lat.

Warsztaty potrwają pięć dni, dzieci będą pod opieką od 7:30 do 16:30. Do wyboru są dwa terminy: 19–23 sierpnia 2024 lub 26–30 sierpnia 2024. Dodatkowo dzieci będą miały zapewnione: wyżywienie (obiad oraz podwieczorek), wyjścia do muzeów i miejsc historycznych, zajęcia z edukatorami Centralnego Przystanku Historia IPN, zajęcia z animatorami, retro gry i zabawy terenowe, warsztaty sensoryczne, konkursy, immersyjne lekcje historii w Strefie Nowych Technologii w Centralnym Przystanku Historia IPN.

Warsztaty odbędą się w Centralnym Przystanku Historia IPN im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 107.

Liczba miejsc jest ograniczona. O wzięciu udziału w warsztatach historycznych decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać skan lub zdjęcie oryginału na adres mailowy: warsztaty.historyczne1@ipn.gov.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 i 9 sierpnia (w zależności od wybranego terminu).

Źródło: IPN.

 

Polecane artykuły

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akceptuj Czytaj więcej