Artyści wzywani do policzenia się!

przez Monika Tarka-Kilen

Trwa liczenie polskich artystów – Policzone i Policzeni 2024! Artystki i Artyści są zaproszeni do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Można to zrobić wypełniając ankietę.

Wyniki prac posłużą jako podstawa do opracowania Ustawy o Zawodzie Artysty oraz w szerszej perspektywie systemu wsparcia artystów w wymiarze społecznym i socjalno-ekonomicznym.

Centrum Badań nad Gospodarką Kreatywną Uniwersytetu SWPS, na zlecenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pod kierownictwem profesor Doroty Ilczuk prowadzi prace badawcze, mające na celu doprecyzowanie i domknięcie procesu wprowadzenia ustawy w życie. Jest to już druga edycja tego badania. By ustawa mogła zostać wprowadzona w życie, niezbędna jest aktualizacja wyników.

Ankieta jest w pełni anonimowa. Jej wypełnienie potrwa około 20 minut. Ankieta będzie aktywna do 15 maja 2024 i jest dostępna na stronie https://liczymysie.webankieta.pl/

 

Polecane artykuły

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akceptuj Czytaj więcej