Warsztaty Muzyczne z Marcinem Pospieszalskim

przez Monika Tarka-Kilen

Już w najbliższy weekend (9-10 grudnia) w KSP w Gdyni odbędą się warsztaty muzyczne, w trakcie których będzie można nauczyć się gry na instrumentach od profesjonalnych i znanych muzyków. Warsztaty poprowadzą: Marcin Pospieszalski i muzycy ŚDM Polska Lizbona.

Wśród propozycji: spotkania dla gitarzystów, basistów, perkusistów, klawiszowców oraz innych instrumentalistów. Nie zabraknie też lekcji dla wokalistów, których organizatorzy zapraszają do chóru warsztatowego.

Warsztaty muzyczne będą nie tylko okazją do rozwijania muzycznych talentów, spędzenia czasu w sposób kreatywny, ale również nawiązania relacji. Na wydarzenie zapraszają Ojcowie Franciszkanie ze Wzgórza św. Maksymiliana w Gdyni, Stowarzyszenie Katolickie Centrum Kultury w Gdyni Małym Kacku, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Gdyni oraz Miasto Gdynia.

Warsztaty zakończy Msza święta w kościele u Ojców Franciszkanów przy ul. Ujejskiego 40, która rozpocznie się o godzinie 18:00. Zaraz po Mszy odbędzie się koncert artystów i uczestników warsztatów.

Źródło: NIW-CRSO, materiały prasowe.

Polecane artykuły

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akceptuj Czytaj więcej